امروزه ابزارها و رسانه های سنتی از جمله روزنامه ها، مجله ها، رادیو، تلویزیون و بیلبوردها با روش های قدیمی به تنهایی جهت ارائه پیام های تبلیغاتی، جذابیت زیادی برای مخاطبان ایجاد نمی کنند. لذا، شناسایی عوامل تاثیرگذار بر رسانه ها، در شیوه ارائه پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ضرورت دو چندانی دارد که ما سعی داریم در پایگاه خبری هلدینگ بین المللی سما این رسالت را به بهترین نحو در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.

پایگاه خبری هلدینگ بین المللی سما رسانه ایست جهت اطلاع رسانی بروزترین اخبار و رویدادهای مهم هلدینگ بین المللی سما در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی-اجتماعی، ورزشی، گردشگری، بانوان، اخبار و فعالیت های برون مرزی هلدینگ سما، مجله اقتصادی سما، گردشگری، بانوان، اقتصاد ایران و جهان و اخبار مرتبط با جامعه معلولین ( پارانیوز) می باشد . 

اولین همایش نقش تجارت خصوصی در تحقق شعار سال

(مهارتورم، رشد تولید)

با رویکرد قضائی

سالن اجلاس -28 شهریور ۱۴۰۲

هدف:
تعیین وظایف و نقش آفرینی هر یک از دستگاه های پیگیری نظام در تحقق شعار سال 1402 با الگوگیری از تجارب سایر کشورها در این زمینه.

مأموریت:
ارتقاء مفاهمه بین دستگاهی در شرایط مختلف به منظور ایجاد وحدت نظر و وحدت رویه جهت حصول و استفاده بهینه از منابع و استخدام ابزار مناسب پس از شناسایی و سازماندهی مناسب.