گروه اقتصادی گنجینه یاران سما (سهامی خاص) به شناسه ملی ۱۴۰۱۰۷۹۱۳۴۷ ، تحت نام هلدینگ بین المللی «سما» مجموعه ای پویا و کارآمد که در بهمن ماه ۱۴۰۰ با سرمایه ده میلیارد ریالی در سازمان ثبت شرکت ها تاسیس شده است.

این مجموعه در بهمن ماه ۱۴۰۱ با تسویه سرمایه تعهدی شرکت و همچنین افزایش سرمایه ثبتی شرکت به ارزش شصت میلیارد ریال درصدد اخذ مجوز از سازمان بورس جمهوری اسلامی ایران برآمده و در حال تکمیل مدارک و اخذ مجوز می‌باشد تا خود را بعنوان یک نهاد مالی به جامعه اقتصادی کشور معرفی نماید..

گروه اقتصادی گنجینه یاران سما با رویکرد اقتصاد بین الملل و ایجاد روابط با شرکت ها و نهادهای خصوصی در اقصی نقاط جهان به عضویت اتاق بازرگانی ایران درآمده و فعالیت های خود را حول محور خدمات کسب و کار بین الملل برای فعالان اقتصادی آغاز کرده است.

این مجموعه با استفاده از متخصصین و کارشناسان مجرب در حوزه های مختلف توانسته در مدت کوتاهی تبدیل به مجموعه ای پویا و کارآمد برای جامعه هدف خود بشود و امید است «سما» با همراهی شما عزیزان به تمام اهداف سازمانی خود رسیده و قدمی کوچک در راه رفاه و آبادانی ایران عزیزمان بردارد.

اولین همایش نقش تجارت خصوصی در تحقق شعار سال

(مهارتورم، رشد تولید)

با رویکرد قضائی

سالن اجلاس -28 شهریور ۱۴۰۲

هدف:
تعیین وظایف و نقش آفرینی هر یک از دستگاه های پیگیری نظام در تحقق شعار سال 1402 با الگوگیری از تجارب سایر کشورها در این زمینه.

مأموریت:
ارتقاء مفاهمه بین دستگاهی در شرایط مختلف به منظور ایجاد وحدت نظر و وحدت رویه جهت حصول و استفاده بهینه از منابع و استخدام ابزار مناسب پس از شناسایی و سازماندهی مناسب.