ماهنامه « گنجینه سما » یک نشریه اجتماعی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و با رویکردی اقتصادی است که با

ارائه مطالب با هدف آگاهی مردم با مباحث کلان اقتصادی ملی و بین المللی همراه با انعکاس دیدگاه های کارشناسان و مدیران و صاحبنظران حوزه های مختلف می کوشد تا تأثیر مثبتی در ارتقاء اقتصاد پویا و توسعه محور ایجاد کند. این مجله در تلاش است که با پاسخ دادن به پرسش های ذهنی کاربران و افزایش دانش عمومی اقدام به تولید محتوای سالم، صحیح و رسمی نماید تا سطح اطلاعات کاربران را افزایش دهد. با تـوجه به این که یکی از مشکلات اقتصادی کشور، عدم استفاده از دانش و تجربه مدیران موفق و تاثیرگذاراست.

این مجله در بخش ها و موضوعات مختلف از قبیل درج مقالات و رویدادهای اقتصادی و … ، ارائه گزارش ها و تفسیر های صاحبنظران، با محوریت اقتصاد تولید محور و نشرآگهی های رپرتاژی و تبلیغاتی بـه صورت متن محور، طرح محور و گرافیک محور فعالیت می نماید .

اولین همایش نقش تجارت خصوصی در تحقق شعار سال

(مهارتورم، رشد تولید)

با رویکرد قضائی

سالن اجلاس -28 شهریور ۱۴۰۲

هدف:
تعیین وظایف و نقش آفرینی هر یک از دستگاه های پیگیری نظام در تحقق شعار سال 1402 با الگوگیری از تجارب سایر کشورها در این زمینه.

مأموریت:
ارتقاء مفاهمه بین دستگاهی در شرایط مختلف به منظور ایجاد وحدت نظر و وحدت رویه جهت حصول و استفاده بهینه از منابع و استخدام ابزار مناسب پس از شناسایی و سازماندهی مناسب.